Yhteystiedot

Yhdistyksen hallitus ja toimihenkilöt 2020

Yhdistyksen sähköposti lprelakkeensaajat72@gmail.com

Puheenjohtaja

Jarmo Lahtinen

Pelimanninkatu 14 53500 Lappeenranta 0405159839   jarmo.lahtinen@pp.inet.fi   


Varapuheenjohtaja 

Hilkka Toivari    

Leipurinkatu 11 B20 53100 Lappeenranta 0400954706 hilkka.toivari@pp1.inet.fi


Taloudenhoitaja

Maija-Leena Montonen     

Kangaskatu 27 53100 Lappeenranta 0405953531 maikkimontonen2@hotmail.com 


Sihteeri/Jäsensihteeri

Maija Mahkonen

Tikantie 11 53650 Lappeenranta 050 3561419 maija.mahkonen@pp1.inet.fi


Opintosihteeri

Inkeri Sipiläinen        040-7260180   matti.sipilainen@pp.inet.fi


Tiedotussihteeri

Hilkka Toivari            0400-954706  hilkka.toivari@pp1.inet.fi


Emännät

Seija Kupsanen          040-5305661  seija.kupsanen@gmail.com

Anneli Kilo                 044-0375737  anneli.kilo@gmail.com


Hallituksen varsinaiset jäsenet

Hilkka Toivari            040-0954706  hilkka.toivari@pp1.inet.fi

Maija Mahkonen        050-3561419  maija.mahkonen@pp1.inet.fi

Hilkka Litmanen        050-3757386  hilkka.litmanen@gmail.com

Seija Kupsanen         040-5305661  seija.kupsanen@gmail.com

Anneli Kilo                044-0375737  anneli.kilo@gmail.com

Marita Pylkkö            050-5395704  marita.pylkko@gmail.com

Veikko Saarimäki      0500-910564  veikko.saarimaki@hotmail.com

Pirkko Moisio                                 kaupunginmummo@hotmail.com


Hallituksen varajäsenet 

Jorma Huhtiniemi      044-5254337

Anja Talonpoika        040-7729612  anjatalonpoika@gmail.com

Matti Sipiläinen         040-5648223  matti.sipilainen@pp.inet.fi

Veikko Hyvönen        040-0731266  veikko.hyvonen1@gmail.com


Jäsenmaksun 13 €, voi maksaa pankkiin yhdistyksen tilille OmaSp FI154108 1020 0407 63  tai kuukausitapaamisissa, huhtikuun loppuun mennessä.


MUITA TEHTÄVIÄ JA EDUSTUKSIA

LIPUNMYYJÄT

Maija-Leena Montonen (vastaava), Ritva Burman, Hilkka Toivari.


ARVANMYYJÄT

Eila Pöllönen (vastaava)


JÄRJESTYKSEN VALVOJAT

Risto Kilo (vastaava) puh. 044 3160345, Maija-Leena Montonen, Anneli Kilo, Aimo Puonti, Airi Puonti, Hilkka Toivari, Jarmo Lahtinen.


MATKAT / RETKET TIIMI

Kilo Anneli (vastaava) Sipiläinen Inkeri, Toivari Hilkka ja
Lahtinen Jarmo                                        


TANSSIEN JÄRJESTÄJÄT

Risto Kilo, Heikki Kupsanen, Matti Sipiläinen, Jarmo Lahtinen


PIIRIHALLITUS

Jarmo Lahtinen


PIIRIKOKOUSEDUSTAJAT

Veikko Hyvönen   vara Matti Sipiläinen
Hilkka Toivari       vara Maija Mahkonen
Pirkko Leinonen   vara Hilkka Litmanen


TSL:n TOIMIKUNNAN JÄSEN JA YHDISTYKSEN EDUSTAJA

Hilkka Toivari


TOIMINNAN TARKASTAJAT

Sanna Koskenranta ja Pertti Raatikainen


KOTISIVUT/FACEBOOK SIVUT

Jarmo Lahtinen  sekä Pekka Turunen


LAPPEENRANNAN VANHUSNEUVOSTO

Jarmo Lahtinen


Ota yhteyttä, kysy, ehdota tai anna palautetta

Jos haluat vastauksen viestiisi, niin muista laittaa:

- nimikenttään oma nimi

- sähköpostikenttään oma sähköposti

Voit laittaa viestin myös ilman tunnisteita kirjoittamalla vain viestikenttään.

Viestit tulevat vain puheenjohtajan sähköpostiin.